AKTUALE

SKANDALOZE: “Sulmohet” Shpend Ahmeti nga aktivistët e Vetëvendosjes

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti pak orë më parë përmes një letre të dërguar mediave ka njoftuar se ka dhënë dorëheqje nga të gjitha...

SHOWBIZI

SKANDALOZE: “Sulmohet” Shpend Ahmeti nga aktivistët e Vetëvendosjes

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti pak orë më parë përmes një letre të dërguar mediave ka njoftuar se ka dhënë dorëheqje nga të gjitha...

SHOWBIZI

Çun Lajçi e tregon një detaj shumë prekës për Beg Rizajn...

Këtë javë n’Kosovë Show i ftuar ishte Çun Lajçi, Shaqir Palushi dhe Halil Kastrati.Çun Lajçi, foli për përjetimet e tij pas vdekjes së vajzes...

SPORTI