Home KURIOZITETE 17-vjeçarja shet virgjërinë për një Iphone 8, shikoni çfarë i ndodh në...

17-vjeçarja shet virgjërinë për një Iphone 8, shikoni çfarë i ndodh në hotel.. (Video)

331
0
SHARE

Një vajzë adoleshente që nxorri në ankand virgjërinë e saj në këmbim të një iPhone 8, ka marrë një mësim të tmerrshëm.Raportohet se 17-vjeçarja e kishte postuar ‘ofertën’ në një forum në internet, ku thoshte se do të hiqte dorë nga virgjëria nëse dikush i jepte para në vlerën e një Iphone 8.

Por një vlogger-e (person që merret me videot online) vendos t’i japë kësaj vajze një mësim të mirë dhe e këshillon se kështu mund ta pëson.

Duke klikuar në hapsiren më poshtë keni mundesi të shikoni videon:

VIDEO