Home KRONIKË Akti makabër i nënës: Vret veten dhe djalin, pasi i shoqi…

Akti makabër i nënës: Vret veten dhe djalin, pasi i shoqi…

857
0
SHARE

Sipas fqinjve të 33-vjeçares, deformimi i shkatërroi martesën dhe një sërë ndodhish të tjera zbehën tek ajo dëshirën për të jetuar.

Edhe pse pas divorcit, Ozhigova arriti të niste një marrëdhënie të re, ajo jetonte më frikën se bashkëshorti do merrte prej saj djalin 8-vjeçar. Për shkak të kësaj arsyeje, Anna vendosi të vetëvitej duke u hedhur nga kati i nëntë i pallatit ku banonte me djalin në krahë.Në një letër të shkruar nga vetë 33-vjeçarja, shpjegoheshin edhe arsyet që e çuan atë drejt këtij akti tragjik.

Duke klikuar në hapsiren më poshtë keni mundesi të shikoni videon: