Home SHOW BIZ Befason Adelina Ismajli me këtë deklaratë, ja tmerri që përjetova në Zvicër...

Befason Adelina Ismajli me këtë deklaratë, ja tmerri që përjetova në Zvicër (Pamje)

334
0
SHARE

Skandal: Adelina Ismaili tregon se si disa pronar të diskotekave në Zvicër e detyruan tju ulet në prehër dhe…Adelina Ismaili në një emision ka rrëfyer për jetën e saj ku befasoi të gjithë me atë që tregoi. Ajo tha që në disa clube te nates ne zvicer dhe gjermani pronaret ekishin detyruar qe kjo tju ulet ne preher dhe tju bëj…për më shumë klikoni poshte reklamen dhe ju hapet video e adelinës në emision: