Home SHOW BIZ Befason Besa Gashi flet për ndarjen nga burri, dhe si Tuna e...

Befason Besa Gashi flet për ndarjen nga burri, dhe si Tuna e bindi te pallohet me deputetin…

370
0
SHARE

Besa Gashi ishte e ftuar në emisionin ku ka folur për jetën e saj. Ajo ishte shumë e diskutuar kohëve të fundit për ndarjen nga burri i saj Alberti, derisa u spekulua se shkaku i ndarjes ishte bërë Tuna, e cila ishte edhe mike e ciftit. Besa e sqaron situatën gjatë zhvillimit të kësaj interviste. Ku ajo thote se Tuna ishte ajo që detyori ta bëj me….për më shumë ndiqni videon e intervistet, klikoni reklamen dhe ju hapet video befasuese: