Home SHOW BIZ Besojeni ose jo, kështu dukej Learta para se të bëhej nusja e...

Besojeni ose jo, kështu dukej Learta para se të bëhej nusja e Shyhretes (FOTO)

606
0
SHARE

Learta Jakupi tashmë është ndër nuset më të komentuara në shtypin rozë, shkruan Gazeta Blic.Ajo u bë fytyrë publike që nga martesa e saj me djalin e Shyhretes, Kushtrimin ku edhe vazhdoi të komentohej për çdo lëvizje të saj.Learta është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale, e cila nuk ngurron të publikojë imazhe nga më të ndryshmet.
Edhe pse tani duket tejet e bukur dhe elegante, mirëpo nëse kthehemi mbrapa shikojmë imazhet e saj të dikurshme ajo duket krejtësisht ndryshe ngase jemi mësuar.Duke klikuar në hapsiren më poshtë keni mundesi të shikoni pamjet e Leartes.