Home SHOW BIZ Bleona Qerreti kapet mat me Biznismenin e njohur Shqiptarë (Pamje)

Bleona Qerreti kapet mat me Biznismenin e njohur Shqiptarë (Pamje)

212
0
SHARE

Bleona Qerreti kapet mat me Biznismenin e njohur Shqiptarë.
Prej kohësh këngëtarja Bleona Qereti ka nisur të mos jetë shumë aktive në rrjete sociale. Mirëpo kur rikthehet ajo publikon ingjizime bombastike. Ajo po ashtu ka treguar se dëshrion të ketë një lidhje vetëm me ndonjë biznismen, dhe si duket ajo këtë e ka realizuar këtë, ku u kap mat nga paparacit me biznismenin e njohur shqiptarë, ja vlen ta shikoni, shtypni poshte reklamen dhe ju hapet video: