Home SHOW BIZ BOMBASTIKE: Provokon Greta Koçi, Ekspozon Të Pasmet Përsëri (Video)

BOMBASTIKE: Provokon Greta Koçi, Ekspozon Të Pasmet Përsëri (Video)

332
0
SHARE

Është ndër këngëtaret më të dashura shqiptare, shkruan Gazeta Blic.Bëhet fjalë për Greta Koçin e cila është tejet aktive në projektet muzikore e padyshim që nuk i mungon as rrjeteve sociale.Me imazhet e fundit Greta ka rënë shumë në sy me ekspozimin e të pasmeve, të cilat nuk e ka problem të shfaq para ndjekësve të saj.Madje shumë prej fansave ka fituar me këto linja trupore perfekte e që duket edhe mjaft tërhqëse.Nese deshironi ti shikoni linjat bombastike te saj shtype reklamen me poshte dhe do ju hapen fotot: