Home VIDEO Brenda Shtëpisë së Bardhë, Pamje që do t’ju lënë pa fjalë (Video)

Brenda Shtëpisë së Bardhë, Pamje që do t’ju lënë pa fjalë (Video)

242
0
SHARE

Një video nga ato që nuk shihen përditë dhe që të lënë pa fjalë. Në këto prag festash, Melania Trump ka vendosur të tregojë disa nga ambjentet e shtëpisë më të famshme në botë, zbukuruar për të pritur festat sipas traditës.

Nuk e kemi fjalën për një pemë të madhe Krishtlindjesh, por për një magji të vërtetë që të lë pa fjalë.

Për të shikuar pamjet e videos, klikoni në hapësirën me poshtë:

VIDEO