Home SHOW BIZ Çun Lajçi e tregon një detaj shumë prekës për Beg Rizajn (Video)

Çun Lajçi e tregon një detaj shumë prekës për Beg Rizajn (Video)

331
0
SHARE

Këtë javë n’Kosovë Show i ftuar ishte Çun Lajçi, Shaqir Palushi dhe Halil Kastrati.Çun Lajçi, foli për përjetimet e tij pas vdekjes së vajzes së tij Bubulinës,shkruan Gazeta NewBorn.

Ai me lotë në fytyre tregoi se si u nis me dy çanta libra për në Amerikë që ti shiste dhe të kthehej që të tentonte për disa herë ta shëronte vajzën e tij, por tha se deri aty ishte shkruar të jetonte.

Duke klikuar në hapsiren më poshtë keni mundesi të shikoni videon:

Ja video: