Home KURIOZITETE Dashuria nuk njeh kufij: Shqiptarja më la mua me 9 fëmijë për...

Dashuria nuk njeh kufij: Shqiptarja më la mua me 9 fëmijë për të dashirin afrikan!

116
0
SHARE

Dashuria, edhe kur është virtuale, na bën të bëjmë gjëra nga më të habitshmet. Një britanik tha se ka mbetur i shkatërruar pasi gruaja Shqiptare e la atë dhe nëntë fëmijët e tyre për të dashurin afrikan, të cilin e njohu në FB.

Andy Hepëorth tha se mbeti zemërthyer pasi bashkëshortja e tij, Vloriana tashmë jeton me të dashurin e ri.

Duke klikuar ne hapësirën me poshtë,per te pare videon e ngjarjes…