Home BOTA Djali dhe vajza po perqafoheshin në rrugë, e moshuara u bën atë...

Djali dhe vajza po perqafoheshin në rrugë, e moshuara u bën atë që nuk ua priste mendja

534
0
SHARE

Sipas gazetarit të “Aldo Morning Show”, djali ka shoqëruar të dashurën e tij për në shkollë dhe para se të ndaheshin kanë shkëmbyer puthje me njëri-tjetrin.Por, kjo gjë siç duket nuk i ka pëlqyer aspak të moshuarës e cila ka filluar ti godase me papuqen e saj dhe…
Per me teper ndiqni videon duke klikuar ne hapsiren me posht.