Home SHOW BIZ Do të habiteni se çka ju publikua tani Shkurte Gashit (Video)

Do të habiteni se çka ju publikua tani Shkurte Gashit (Video)

265
0
SHARE

Do të habiteni se çka ju publikua tani Shkurte Gashit njofton portali demaskim.com
Shkurte Gashi është një prej këngëtareve më të pëlqyera në estraden shqiptare, ku njihet dhe komentohet shumë në media për bukurinë e saj. Por Para disa ditëve është tronditur e gjithë estrada shqiptare ku në rrjetet sociale është publikuar një video e Lazim Destanit me Shkurte Gashin …ja kjo video shokuese, shtypni poshte reklamen dhe ju hapet video: