Home SHOW BIZ E çmendur! Bleona publikon foto ku shihet krejt 100% cullak, kujdes!

E çmendur! Bleona publikon foto ku shihet krejt 100% cullak, kujdes!

1012
0
SHARE

Bleona Qereti po vazhdon të jetë në formë dhe çdo herë e më seksi, ani pse shpesh kritikohet se ajo po e tepron.Jeta private e saj është në qendër të vëmendjes, dhe jo vetëm, transmeton Gazeta NewBorn

Bleona është gjithashtu aktive në rrjete sociale duke sjellë kështu foto si nga jeta jashtë kamerave, ashtu edhe profesionale.

Duke klikuar në hapsiren më poshtë keni mundesi të shikoni fotot,kujdes pamjet:

FOTO