Home AKTUALE E dhimshme! Ky është 17 vjeçari i cili u vra mbrëmë në...

E dhimshme! Ky është 17 vjeçari i cili u vra mbrëmë në Prishtinë, kjo ishte ëndërra e tij

156
0
SHARE

Nata e mbrëmshme ka qenë tragjike për Shkëlqimin 17 vjeçar. Ai u ther në rrugën ‘Gustav Mayer’ në Prishtinë, e ku më pas ishte dërguar në QKUK për të marr trajtimin e duhur mjekësor, raporton Gazeta NewBorn

Por fatkeqsisht ai nuk mundi ti bënte ballë plagëve të marra dhe vdiq në QKUK.Gazeta NewBorn, mëson se 17 vjeçari që vdiq mbrëmë nga therja me thikë është Shkëlqim Pllana, me profesion fotbullist.

Duke klikuar në hapsiren më poshtë keni mundesi të shikoni fotot:

FOTO