Home VIDEO E ngacmoi të fejuarën e huaj në autobus, por i ndodhë e...

E ngacmoi të fejuarën e huaj në autobus, por i ndodhë e papritura (Video)

577
0
SHARE

Një video e cila ka qarkulluar në rrjetet sociale ka befasuar shumë njerëz, me që vërtetë në këtë rast e kishte vlerën e vet fjala “gjithçka ne jetë kthehet” , shkruan revista Kosovarja.

Një burrë i panjohur shihet duke e ngacmuar një vajzë të fejuar në autobus, e që ky rast ka ndodhur në Indi.
Nga presioni i vazhdueshëm, vajza u detyrua të dalë nga autobusi, por dikush e kishte vëzhguar mirë situatën dhe vendosi që djalit t’ia kthejë në të njëjtën mënyrë.

Duke klikuar në hapsiren më poshtë keni mundesi të shikoni videon:

VIDEO