Home SHOW BIZ EKSKLUZIVE: Aksident në Tiranë, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi përplasen me “Audin”...

EKSKLUZIVE: Aksident në Tiranë, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi përplasen me “Audin” luksoze, Ja si eshte gjendja e tyre (Foto/Video)

356
0
SHARE

EKSKLUZIVE: Aksident në Tiranë, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi përplasen me “Audin” luksoze, Ja si eshte gjendja e tyre. Një përplasje me makinë ka ndodhur para pak minutave ku mësohet se të përfshirë janë reperi Getoar Selimi dhe Marina Vjollca. Sipas të dhënave përplasja ka ndodhur përshkak se reperi ishte me një shpejtësi të madhe me makinën e tij luksoze, ja si është gjendja e Getoarit dhe Marinën, ju sjellim edhe videon e aksidentit direkt nga vendi i ngjarjes, shtypni poshte reklamen dhe ju hapet video, kujdes pamjet: