Home KOSOVË Ekskluzive! Kush i vrau njerëzit që pritej të dëshmonin kundër Komandantëve të...

Ekskluzive! Kush i vrau njerëzit që pritej të dëshmonin kundër Komandantëve të UÇK’së? (Video)

278
0
SHARE

Zona Express ka transmetuar sonte pjesën e dytë të dokumentarit “Gjahu në UÇK”, ku janë transmetuar pamje dhe dëshmi të padëgjuar kurrë më parë për vrasjen e civilëve pas përfundimit të luftës.

Në këtë dokumentar flitet edhe për vrasjen e dëshmitarëve që pritej të dëshmonin kundër komandantëve të njohur të UÇK’së.

Duke klikuar në hapsiren më poshtë keni mundesi të shikoni videon:

VIDEO