Home KOSOVË Godet Kadri Veseli, Ja çfarë thotë për Daçiqin! (Video)

Godet Kadri Veseli, Ja çfarë thotë për Daçiqin! (Video)

884
0
SHARE

Veseli ka treguar se cili ishte shkaku i vizitës së tij në SHBA dhe nga kush ishte ftuar.Ai ka folur për pjesëmarrjen e tij në Lutjet e Mëngjesit dhe për zyrtarët e tjerë rajonalë dhe botërorë që ishin pjesë e këtij organizimi.

Kreu i Kuvendit gjithashtu ka bërë të ditur se pjesë e kësaj ishte edhe ministri i Punëve të Jashtme të Serbisë, Ivica Daciq, për të cilin tregon se kishte bërë përpjekje për të realizuar një fotografi me sekretarin amerikan.

Duke klikuar në hapsiren më poshtë keni mundesi të shikoni videon:

VIDEO