Home SHOW BIZ Gulseren prezanton motrën e saj, por të gjithë ngelen të habitur kur...

Gulseren prezanton motrën e saj, por të gjithë ngelen të habitur kur e shikojnë, ja arsyeja (Foto)

136
0
SHARE

Gulseren prezanton motrën e saj, por të gjithë ngelen të habitur kur e shikojnë, ja arsyeja. Nurgul Yesilcay u bë një nga aktoret më të njohura në Turqi kohë më parë dhe ajo ende po e mban gjallë famën e saj. Një fotografi që publikoi ajo me motrën e saj, në rrjetet sociale, Gulseren dhe ajo duken krejtësisht të ndryshme sikur të mos ishin fare motra, shtypni poshte reklamen dhe ju hapet foto: