Home SHOW BIZ Halil Kastrati ia bën një befasi të madhe Çun Lajçit (Video)

Halil Kastrati ia bën një befasi të madhe Çun Lajçit (Video)

484
0
SHARE

Këtë javë n’Kosovë Show i ftuar ishte Çun Lajçi, Shaqir Palushi dhe Halil Kastrati.Çun Lajçi, foli për përjetimet e tij pas vdekjes së vajzes së tij Bubulinës.Ai me lotë në fytyre tregoi se si u nis me dy çanta libra për në Amerikë që ti shiste dhe të kthehej që të tentonte për disa herë ta shëronte vajzën e tij, por tha se deri aty ishte shkruar të jetonte, shkruan Gazeta NewBorn.

Shaqir Palushi pronar i kompanisë ‘Fruteks’ me lotë në sy i premtoj Çun Lajçit se do të ia renovoj banesën.Në fund mysafir ishte Halil Kastrati kryetar i Shoqatës humanitare ‘Jetimët e Ballkanit’

Duke klikuar në hapsiren më poshtë keni mundesi të shikoni videon:

Ja video: