Home SHOW BIZ Ja çka i ka thënë në një bised telefonike Zanfina Ismaili Milaim...

Ja çka i ka thënë në një bised telefonike Zanfina Ismaili Milaim Zekës (Video)

246
0
SHARE

Ja çka i ka thënë në një bised telefonike Zanfina Ismaili Milaim Zekës.Në mediat rozë, tash e disa ditë është komentuar debati në mes gazetarit Milaim Zeka dhe këngëtares, Adelina Ismaili.

Zeka, ka qenë i ftuar në emisionin Express Rozë, ku ka folur më shumë rreth kësaj ngjarje.Ndër të tjera, Zeka ka treguar se çfarë i ka thënë Zanfina në një bised telefonike atij.

Duke klikuar në hapsiren më poshtë keni mundesi të shikoni videon:

VIDEO