Home KOSOVË Kadri Veseli “Godet” Fatmir Limajn, ja si e quan dhe çka thotë...

Kadri Veseli “Godet” Fatmir Limajn, ja si e quan dhe çka thotë për të (Video)

1239
0
SHARE

Kryetari i Kuvendit të Kosovës dhe njëherit edhe kryetari i partisë më të madhe në vend PDK-së, Kadri Veseli në një intervistë të dhënë për ”Komitet” ka folur edhe për raportet e tij me Fatmir Limajn, i cili është lider i Nisma për Kosovën, njofton Gazeta NewBorn.

Se çka thotë Kadri Veseli për Fatmir Limajn dëgjojeni përgjigjien e tij nga minuta 06:00 e tutje.

Duke klikuar në hapsiren më poshtë keni mundesi të shikoni pamjet:

VIDEO