Home SHOW BIZ Kosovari publikon videon e këngtares Serbe Cecës duke…(Pamje)

Kosovari publikon videon e këngtares Serbe Cecës duke…(Pamje)

379
0
SHARE

E Pabesueshme: Kosovari publikon videon e këngtares Serbe Cecës duke e bërë nga. Këngëtarja e njohur “Ceca”, pas vdekjes së burrit Arkan-it asnjë lidhje nuk e ka bërë publike dhe thotë se asnjehrë nuk e ka tradhtuar edhe pse ka vdekur. Por në rrjetet sociale po qarkullon një video e këngëtarës që mori shumë shikime dhe u komentua shumë, Ceca me një mashkull ku shihet se janë në marrëdhënie….ja dhe video shokuese, shtypni poshte dhe ju hapet video e plote, mbani frymën: