Home KOSOVË KUJDES kur vozitni..Shikoni se çka ndodhi sot në Kosovë ka edhe të...

KUJDES kur vozitni..Shikoni se çka ndodhi sot në Kosovë ka edhe të vdekur (Video)

493
0
SHARE

Tri aksidente fatale me katër të vdekur dhe 42 të tjera me persona të lënduar, është bilanci i aksidenteve në tri ditët e fundit që kanë ndodhur në territorin e Kosovës.

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se tri aksidentet e fundit fatale kanë ndodhur: një në fshatin Gracë e Vogël e Lipjanit, një në Sekiraqë të Lipjanit dhe një në Budrige të Gjilanit, raporton Indeksonline.

Duke klikuar në hapsiren më poshtë keni mundesi të shikoni videon: