Home AKTUALE ‘Ky ishte plani sekret i Dardan Molliqajt për rrëzimin e Albin Kurtit’

‘Ky ishte plani sekret i Dardan Molliqajt për rrëzimin e Albin Kurtit’

303
0
SHARE

Ish- anëtari i Lëvizjes Vetëvendosje, Arben Gecaj edhe njëherë ka folur për zhvillimet e fundit në LVV.Ai në një shënim në Facebook ka theksuar se ajo që ka ndodhur këto ditë në VV është beteja ndërmjet partisë dhe sekretariatit, që siç e quan Gecah, shërbimit të informacioneve brenda VV-së.

Tash zyrtari i PDK-së ka theksuar se Molliqaj e ka shfrytëzuar kohën sa ishte Albin Kurti në burg, në mënyrë që ta marrë partinë.

Për te lexuar të plotë lajmin, klikoni në hapësirën me poshtë:

VAZHDIMI