Home KRONIKË LAJMI FUNDIT: Ngjarje e rëndë, 23-vjeçari varet në oborrin e shtëpisë, Kujdes...

LAJMI FUNDIT: Ngjarje e rëndë, 23-vjeçari varet në oborrin e shtëpisë, Kujdes Pamjet

527
0
SHARE

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e kësaj të enjte në qytetin e Lushnjes.Mësohet se rreth orës 02:05, është gjetur nga familjarët i vetëvarur në një pemë në kopshtin e banesës, 23-vjeçari me iniciale A.A, banues në fshatin Zgjanë, Lushnjë.

Policia bën me dije se grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkaqeve dhe rrethanave të ngjarjes raporton GB.

Për të shikuar pamjet e videos, klikoni në hapësirën me poshtë: