Home AKTUALE LAJMI FUNDIT: Tragjedi Shqiptare, vdesin dy prindërit dhe njëri nga fëmijet e...

LAJMI FUNDIT: Tragjedi Shqiptare, vdesin dy prindërit dhe njëri nga fëmijet e tyre (FOTO)

752
0
SHARE

Një fëmijë i vogël dhe prindërit e tij kanë humbur jetën sot pasdite në aksident të rëndë. Në këtë aksident, në vendin e ngjarjes kanë ndërruar jetë 32 vjeçari D.D. i cili i jepte makinës, bashkëshortja e tij 27 vjeçare. Fatkeqësia ka ndodhur me përplasjen e drejtpërdrejtë mes automjetit me një kamion të mbushur me dru, kamerat e kan kapur momentin e tmershëm të përplasjes, shtypni poshte reklamen dhe ju hapet video, kujdes pamjet: