Home AKTUALE LAJMI FUNDIT: Tre persona të vrarë, ja detajet e fundit

LAJMI FUNDIT: Tre persona të vrarë, ja detajet e fundit

583
0
SHARE

Tre njerëz kanë vdekur pas të shtënave me armë në një shkollë fillore në Kaliforni.Të shtënat ndodhën në shkollën fillore Rancho Tehama rreth orës 8 të mëngjesit.Shumë nxënës janë larguar nga skena dhe ende nuk dihet nëse të vrarët janë të rritur apo fëmijë, transmeton Gazeta Express.

Një gjashtë vjeçar u qëllua dy herë dhe një tjetër, mosha e të cilit nuk u bë e ditur, u qëllua në këmbë, thuhet sipas USA Today.Qëlluesi, mosha dhe emri i të cilit nuk u bënë të ditur, u qëllua në skenë dhe vdiq.

Duke klikuar në hapsiren më poshtë keni mundesi të shikoni videon: