Home AKTUALE LAJMI FUNDIT: Tronditëse! Shqiptari vret shqiptarin pasi i ngacmoi gruan (Pamje)

LAJMI FUNDIT: Tronditëse! Shqiptari vret shqiptarin pasi i ngacmoi gruan (Pamje)

511
0
SHARE

Një vrasje ka tronditur banorët e fshatit Goricaj të bashkise Divjakë.Ngjarja ka ndodhur rreth orës 23.30 në lokalin e Petrit Toromani, i cili e administronte së bashku me bashkëshorten e tij.Viktima është Judmir Llupo 42 vjeç, nga Goricaj. Sipas policisë viktima ka qënë në lokalin e Toromanit duke konsumuar alkool ku në një moment ai ka nisur të debatojë me Petrit Toromanin.

Sipas burimeve të policisë dhe dëshmitarëve shkak i zënkës ka qenë ngacmimi që i ka bërë bashkëshortes së Toromanit viktima aq sa më pas ka tentuar ta kap në sy të klientëve të tjerë të lokalit.

Duke klikuar në hapsiren më poshtë keni mundesi të shikoni pamjet:

VIDEO