Home KOSOVË LAJMI FUNDIT: Tronditet e gjithë Kosova nga kjo qe sapo ndodhi (Video)

LAJMI FUNDIT: Tronditet e gjithë Kosova nga kjo qe sapo ndodhi (Video)

794
0
SHARE

Dy persona janë vrarë dhe tre të tjerë janë plagosur në një atentat me armë zjarri që ndodhi në një lokal në qytetin e prishtinës.
Raportohet se njëri nga viktimat është (F.G). Atentatorët qëlluan me breshëri kallashnikovi nga një makinë dhe më pas u larguan në drejtim të paditur. Ndërsa kamerat e lokalit e regjistruan momentin kur ndodhi atentati, Ju sjellim edhe videon e atentatit, shtypni poshte reklamen dhe ju hapet video e plote: