Home KRONIKË Lajmi Fundit tronditet Shqiperia / Reshjet marrin jeten e…(Kujdes Pamjet)

Lajmi Fundit tronditet Shqiperia / Reshjet marrin jeten e…(Kujdes Pamjet)

439
0
SHARE

Reshjet e mëdha po vazhdojn ende në shqipëri dhe gati shumica e qyteteve është mbuluar nga shiu, shumica e rrugëve janë të bllokuar, por edhe më tragjike është se ka ndodhur një ndeshje katastrofale mes dy makinave ku një person është plagosur rëndë, ndërsa dy të tjerë janë gjetë të vdekur, policia ka zbuluar identitetin e personave të vdekur, po ashtu kamerat e një lokali e kan kapur momentin e tmershëm të aksidentit kur ndodhi përplasja e makinave, ja video, klikoni poshte dhe ju hapet video tragjike, kujdes pamjet: