Home KRONIKË Nëna e 5 fëmijëve rrëfen tmerrin: Burri më ndiqte me thikë, tentoi...

Nëna e 5 fëmijëve rrëfen tmerrin: Burri më ndiqte me thikë, tentoi të më hidhte në korrent

262
0
SHARE

Në Shqipëri gratë po denoncojnë përherë e më tepër dhunën në familjet e tyre. Ato kërkojnë divorce në gjykatë dhe urdhëra mbrojtjeje, pas shumë vjet martesë dhe disa fëmijë.

Në materialin e sotëm, po sjellim historinë e Teutës, e cila dhunohet prej shumë vitesh nga i shoqi.
(Emri, mosha dhe zëri i saj janë ndryshuar për arsye sigurie).

Për te lexuar të plotë lajmin, klikoni në hapësirën me poshtë:

VAZHDIMI