Home AKTUALE Nuk do ta besoni, Kjo është deklarata e papritur e Ramushit për...

Nuk do ta besoni, Kjo është deklarata e papritur e Ramushit për Hashim Thaqin! (Video)

1337
0
SHARE

Presidenti Hashim Thaçi dhe kryeministri Ramush Haradinaj janë përplasur sërish për Demarkacionin. Thaçi po kërkon nga Kuvendi i Kosovës që ta votojë Demarkacionin. Por, në anën tjetër, kryeministri Haradinaj vazhdon të këmbëngulë se Demarkacioni duhet të korrigjohet.

Por përplasja e tyre ka vazhduar me vite të tëra, në videon e mëposhtme janë përmbledhur disa sekuenca nga përplasjet Thaçi – Haradinaj.

Duke klikuar në hapsiren më poshtë keni mundesi të shikoni videon:

VIDEO