Home KURIOZITETE Pamje Drithëruese: Një minutë para vdekjes realizon një video, dhe më pas…

Pamje Drithëruese: Një minutë para vdekjes realizon një video, dhe më pas…

232
0
SHARE

Enda Kakravati 30-vjeçe dhe i dashuri i saj Peter Lynch 52, kanë humbur jetën gjatë rrëzimit të aeroplanit të tyre në Ditën e Australisë.Kjo vajzë momentet e fundit të jetës i kishte publikuar në rrjetet sociale.Aeroplanin që e pilotonte Peter, kishte rënë në lumin Sëan në Perth, ku ishin mbledhur mbi 60 mijë persona për të festuar.

Dyshja ishin pjesë e manifestimit që është mbajtur për nderë të Ditës së Australisë.Vetëm disa minuta para tragjedisë, Enda brenda kabinës së pilotit kishte postuar një video në Instagram.“Më uroni fat”, mezi dëgjohet duke thënë nga zhurma e motorit të aeroplanit.

Duke klikuar në hapsiren më poshtë keni mundesi të shikoni pamjet e videos:

VIDEO