Home BOTA Pamje të rënda nga atentati në Vlorë, i riu qëndron i shtrirë...

Pamje të rënda nga atentati në Vlorë, i riu qëndron i shtrirë përtokë(VIDEO)

413
0
SHARE

Pamje te tmerrshme ato pas shpërthimit te lendes plasëse qe i ishte vendosur te riut ne Vlore.
Nga kjo video, publikuar nga ABCnews duket i riu përtokë pas shpërthimit mes pellgut te gjakut.Shihet makina e cila është e dëmtuar, njolla gjaku në rrugë dhe i plagosuri i shtrire përtokë, qe nuk mundet te lëvizë dot.Burime per “Panorama” bëjnë me dije se i plagosuri nga atentati quhet Ines Hajrulla dhe ka mbetur i plagosur rende.
Gjendja e tij është kritike për shkak te plagëve te shumta qe ka marre ne pjesën e kembeve.
Klikoni me poshte mbi reklame dhe ndiqni videon e tmerrshme

VIDEO