Home AKTUALE Pleqt e Rugovës selam Hashim Thaçit nese bëhet demarkacioni do të ….!

Pleqt e Rugovës selam Hashim Thaçit nese bëhet demarkacioni do të ….!

558
0
SHARE

Këtë të diele Pleqt e Rugovës dhe Shpejtim Bulliqi ishin mysafir ne Kojshia Show, ku nepërmjet emisioni shfrytëzuan rastin ti thonë Presidentit Hashim Thaçi një porosi.

Se nëse bëhet demarkacioni dhe mbeten 8200 hektare tokë nën Malin e Zi atëher ne do të..!

Per të parë se cfarë i thanë ndiqeni emisionin e plotë më poshtë:

VIDEO