Home AKTUALE Rrëfimi prekës i axhës së Shkëlqimit: Ja kush dhe si ma vran...

Rrëfimi prekës i axhës së Shkëlqimit: Ja kush dhe si ma vran nipin tim në moshën 17 vjeçare

258
0
SHARE

Shkëlqim Pllanës iu dha lamtumira e fundit dje në varrezat e fshatit Bakshi të Obiliqit. Ky i ri në muajin maj ai do t’i mbushte 18 vjet.

Vijonte mësimet në shkollën e mesme “Shtjefën Gjeqovi”, ndërsa në çantë i mbante ndërresat e futbollit, pasi luante për klubin futbollistik “Keku”.Djali i vetëm në familje është edhe fëmijë i ish-ushtarit të UÇK-së, Isa Pllanës. I cili tashmë i ka vetëm dy vajza.

Për te lexuar të plotë lajmin, klikoni në hapësirën me poshtë:

VAZHDIMI