Home VIDEO Rrëfimi rrëqethës i stjuardesës që i mbijetoi rrëzimit të aeroplanit (Video)

Rrëfimi rrëqethës i stjuardesës që i mbijetoi rrëzimit të aeroplanit (Video)

244
0
SHARE

Stuardesja Ximena Suarez (28), është një nga gjashtë personat që i ka mbijetuar rrëzimit të aeroplanit, në të cilin gjatë vitit të kaluar humbën jetë pothuajse i gjithë klubi futbollistik nga Brazili.

Gjatë një interviste dhënë për të përditshmen “El Pais”, ajo ka thënë se beson se e ka “shpëtuar Perëndia dhe se për këtë ekziston një arsye”.

Duke klikuar në hapsiren më poshtë keni mundesi të shikoni videon:

VIDEO