Home BOTA Shifra marramendëse, Ja sa paguhet Arian Çani ne ‘Zonë e lirë’!!…(VIDEO)

Shifra marramendëse, Ja sa paguhet Arian Çani ne ‘Zonë e lirë’!!…(VIDEO)

335
0
SHARE

I ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “Why not” të Roza Latit, si rrallëherë Arian Çani ka folur për jetën private, për karrierën, por nuk mund t’i shpëtonte as pyetjes troç të Roza Latit: Sa paguhesh?Rroga ime është shumë e lartë, nuk do preferoja ta thosha fiks shifrën, por është një rrogë shumë e mirë sepse është një emision komercial i cili ka çmime shumë të mëdha dhe ka shumë sponsora, kështu që normalisht është e lartë. Unë nuk dua ta them, jo për sekret, por problemi është se kjo nuk ka ndonjë rëndësi. Unë do ta bëja po njësoj edhe po mos të kisha këtë rol, nuk ka lidhje me lekët”, u shpreh Çani.Nuk jam natyrë materialist. Leku hyn në punë për të shijuar ca gjëra, por kaq. Realisht, nuk e kam filluar për lekë. Unë e bëj me pasion dhe kur i bën gjërat me pasion një ditë vjen leku”, shtoi moderatori,klikoni mbi reklamen ne videon më posht dhe shife intervistën…