Home KRONIKË SHOKUESE: 22 vjeçarja vritet nga nëna, të hënën do të martohej, Arsyeja...

SHOKUESE: 22 vjeçarja vritet nga nëna, të hënën do të martohej, Arsyeja e vrasjes do t’ju tmerron…

238
0
SHARE

SHOKUESE: 22 vjeçarja vritet nga nëna, të hënën do të martohej, Arsyeja e vrasjes do t’ju tmerron…
22 vjeçarja nga e cila u qëllua për vdekje nga nëna e saj kishte për tu martuar me të fejuarin e saj të hënën që shkoj. (T.S) dhe motra e saj 17 vjeçare (M.S) vdiqën të premten pasi u qëlluan me armë nga nëna e tyre pas një mbledhje familjare. Por edhe më shokuese është se nëna i vrau ata për arsye…Vazhdoni leximin e tekstit duke klikuar poshte, e tmershme: