Home KRONIKË Shokuese: Tronditet Shqiptaria Sapo ndodhi, vret gruan e tij vetem pse ajo…(Pamje)

Shokuese: Tronditet Shqiptaria Sapo ndodhi, vret gruan e tij vetem pse ajo…(Pamje)

192
0
SHARE

Një krim i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në një familje shqiptare. Një grua 42 vjeçe është qëlluar për vdekje me thikë nga burri i saj. Ngjarja e rëndë mësohet se ka ndodhur rreth orës 14:30. Policia ka arrestuar burrin e saj, dhe sipas të dhënave do të dënohet me shumë vite burg, pasi që edhe në banesë kishte kamera dhe e kan regjistruar momentin kur ai e qëllon gruan e tij me thikë, ja dhe video, shtypni poshte reklamen dhe ju hapet video, nëse je i dobët mos e shiko: