Home VIDEO Tërmeti godet spitalin, infermieret “harrojnë veten”, vetëm për të shpëtuar foshnjat (Video)

Tërmeti godet spitalin, infermieret “harrojnë veten”, vetëm për të shpëtuar foshnjat (Video)

1094
0
SHARE

Gjatë një tërmeti të fundit në Japoni, një kamerë e sigurisë në një spital të lindjes regjistroi një situatë të pabesueshme.

Siç edhe mund të shihet në pamje, përcjell Telegrafi, kur filloi tërmeti, karrocat në të cilat ishin vendosur foshnjat filluan të lëviznin nëpër dhomë dhe kishte një rrezik të madh që edhe të rrokulliseshin.

Videon mund ta shikoni duke klikuar më poshtë:

VIDEO