Home KRONIKË Tragjedi, Vdes këngëtarja Shqiptare, lëndohet 32-vjeçari nga Ferizaj

Tragjedi, Vdes këngëtarja Shqiptare, lëndohet 32-vjeçari nga Ferizaj

728
0
SHARE

Vajza që ndërroi jetë në aksidentin e ndodhur në hyrje të Kalimashit pasditen e së dielës ishte një këngëtare e muzikës popullore të Mirditës, Stela Gjoka.Ngjarja ndodhi në rrugën e Kombit, në afërsi të tunelit të Kalimashit.Një mjet tip “Volkswagen” që drejtohej nga vetë këngëtarja doli nga rruga dhe u përplas me barrierat.
Një nga pjesë e trafikndarëses depërtoi mespërmes makinës.

29 -vjeçarja nga Mirdita ndërroi jetë dy orë pas aksidentit, kurse 32 vjeçari nga Ferizaj i Kosovës ndodhet në spital.

Për të shikuar pamjet e videos, klikoni në hapësirën me poshtë: