Home BOTA Truki qe po i çmend te gjithe…e keni ditur këtë sekret për...

Truki qe po i çmend te gjithe…e keni ditur këtë sekret për iPhone?

372
0
SHARE

Me iPhone 7 i cili është diku 6.7cm i gjerë, mund të jetë e vështirë për përdoruesit me duar të vogla që të shkruajnë vetëm me një dorë.Por duket se Apple ka një tastierë për një dorë të fshehur në një kod, i cili ka qenë aty prej të paktën iOS 8.
Veçoria misterioze u zbulua nga një developer, por për fat të keq nuk është ende në dispozicion, transmeton Gazeta E Kosoves.
Steve Troughton-Smith, një zhvillues nga Irlanda zbuloi veçorinë teksa ishte duke e përdorur një Simulues të iOS.
Duke klikuar me poshte ju mund ta ndiqni videon dhe ta mesoni trukin…

VIDEO